Kontakt/hitta hit

För ev. order och/eller offert kontakta order@lpm.se eller info@lpm.se

Vi som arbetar på LPM med kund/leverantörskontakter.

S_120_84_jocke-original-liten

Joakim Pålsson (VD)

0430-484 71 eller 070-331 33 63
jocke@lpm.se

S_120_75_jessica240px

Jessica Paulsson (Ekonomi)

0430-484 73 
jessica@lpm.se

S_120_75_annelie240px

Annelie Pettersson (Order/avräkningar)

0430-484 74
annelie@lpm.se

S_120_84_saki-original-liten

Athanasios Sarpetsas - Saki (Säljare)

0430-484 67 eller 0703-31 33 61
saki@lpm.se

S_120_80_jennifer-original-liten

Jennifer Nilsson (Utsäde/Sociala medier)

0430-484 61
jennifer@lpm.se

S_120_80_markus-original-liten

Markus Mertsch (Produktion)

0430-484 65
markus@lpm.se

Hitta hit

Post och besöksadress

LPM Potatis AB
Trulstorp 109
312 96 Laholm

Tel: 0430-484 70


E-post: info@lpm.se

LÄNK TILL ELEKTRONISK KARTA

S_120_72_lpm-map